Filters Reset
Save Search
0 Properties
Whitney Mills
Real Estate Advisor
678.815.5856 | whitney.mills@evatlanta.com
Explore My Sold Listings
- 1/28 284 Beds 2.5 Baths 2,433 SqFt$550,000New
- 1/78 784 Beds 5.5 Baths 6,858 SqFt$3,300,000Open Sun 2PM-5PM
- 1/65 654 Beds 4 Baths 4,576 SqFt$799,000Open Sun 2PM-4PM
- 1/50 503 Beds 3.5 Baths 2,105 SqFt$1,100,000Open Sun 2PM-4PM
- 1/53 532 Beds 2 Baths 1,224 SqFt$419,900Open Sat 1PM-3PM
- 1/40 404 Beds 3 Baths 1,850 SqFt$449,000Open Sun 11AM-1PM
Explore My Sold Listings
- 1/35 353 Beds 2 Baths 1,464 SqFt
$420,000 1.2%
$425,000
- 1/46 462 Beds 1 Bath 1,041 SqFt
$510,000 1.9%
$519,900
- 1/39 394 Beds 4 Baths 3,935 SqFt
$850,000 9.7%
$775,000
- 1/31 312 Beds 2.5 Baths 1,312 SqFt
$310,000
$309,900
- 1/46 465 Beds 3 Baths 2,793 SqFt
$422,990
$422,990
- 1/27 275 Beds 3 Baths 3,210 SqFt
$620,000 3.1%
$639,900
Contact Me